deník malého blázna

"Daj mi žuvačku. Nemám! Áléé. Fakt nemám! Nóóóó. Do piče, tu máš!"

1. září 2012 v 17:50 | Aleesha
Tak jsme dneska byli v Metropoli v kině na animáku Rebelka. Já zaprvý animáky miluju a zadruhý tenhle byl nejlepší ze všech ;)) Před kinem jsme ještě byli v New Yorkerua koupila jsem si tričko s nápisem I love lazy Sundays. Okolo krámů tam prudily holky s letákama a abysme jim udělaly radost tk jsme si jeden vzaly a byly to zrovna omalovánky s takovejma těma kresbičkama co jsou u trapasů v Bravu :DD My jsme nemohly! Pak K. ztratila padesátikorunu a neměla na bus ani kino a jelikož jsem nechtěla bejt hnusák tak jsem jí na to kino půjčila. Chyba - pak jsem neměla na bus ani já:D. Musely jsme volat tátovi kterej z nás teda nebyl zrovna nadšenej xD. A jak vy? Aleesha

*Héj Živót ! Spomáľ ! Nestíham si užívať !*

31. srpna 2012 v 16:42 | Aleesha
Tak jsem se dokopala k tomu to tu obnovit. Asi to bude tím deštivým pochmurným dnem kdy jsem zase jednou nakopla počítač. Minulej tejden jsem byla na chalupě s malou školkou v podobě mého bratříčka a sestřenic (7,5). Ty smradi si usmysleli že jsem jejich nepřítel, protože tam nebyl nikdo jinej koho by mohli týrat.
Co se týče designu, tenhle se mi líbí a asi si nechci připustit že léto pro mě za dva dny skončí. :// Náš novej rozvrh je totálně zkurvenej.. (ano, já vim že je to sprostý a je to moje věc:)) Pondělí děvět hodin >> do 16:10. Středa pět hodin >> do 12:45. Co to má bejt?
Aleesha

Don´t tell yes...

23. června 2012 v 17:29 | Andull

Afro Cirkus + Návštěvnost (11.6. 2012 - 17.6. 2012)

18. června 2012 v 21:52 | *Andull*
Mamince už z toho asi hrabe, jelikož maj rodiče pokoj vedle mě a já to mám puštěný už tři hodiny :DD AFRO MANIA ♥!! Líbí se novej dess ((:? Je od Cute~Marshmellou a moc jí za něj děkuju ;)!


Navstevnost za minuly tyden (11.6. 2012 - 17.6. 2012) je:

Pondeli: 18
Utery: 27
Streda: 11
Ctvrtek: 18
Patek: 4
Sobota: 1
Nedele: 0

Celkem: 79

Jako fajn na "novej" blog, ale co ta neděle? xDDD

P.S.: Zamilovala jsem se do coverů songů od Megan Nicole ♥!! Většina je lepší než originál!

Oh, god, I have a problem. It´s me.

14. června 2012 v 21:05 | Andull
Jsem génius. Ne, vážně. Sice jsem po**** fyziku, ale mám jedničku a dvojku z prp! Chápete? :DD Dále. Dneska jsme byli místo školy na vyhlášení soutěže Lidice pro 21.století. Oukéj, nebude vyučování, berem. Naše spolužačka tam totiž jaksi vyhrála celou svojí kategorii xD. Jsme morální podpora v dobrých časech (naše třída je maliinko retardovaná... malinko, jasný xD?). Byla to šíílená nuda. Ženská co to moderovala se celou dobu snažila bejt vtipná a byla spíš trapná. Důchodci o pár řad za náma usnuli. btw.: Já jsem k tomu tky neměla daleko. Jediný co tam bylo zajímávý bylo vystoupení aerobiku...x)
Víte jak mám těžkej život? Moje nejlepší kamarádka se válí na pláži v Chorvatsku. HA! A další jede za chvíli. A já budu jak pecka tvrdnout ve škole. Na pytel tohle.
Adié vážení :****

Him.

10. června 2012 v 18:27 | Andull

I becames true. Andull

Swag <3

9. června 2012 v 13:34 | Andull
Nazdar prdi.

S účesem jsem maximálně spokojená! Ta kadeřnice naštěstí věděla co chci ještě líp než já xD. V podstatě mám patku a sestříhaný vlasy, víc vám to asi nepřiblížim. Dám sem asi fotku, ale až budu doma, aktuálně jsme na chalupě a já jsem na mamky PC..
Víte jak jsem psala před dvěma týdny o pulcích? Dneska se jdu podívat k rybníku, už by tam mohly být žabky;)

DENÍK 8 ČERVNA: Jděte vážně někam.

8. června 2012 v 16:06 | Andull
Ahoj smradi.
.
Tákže. Baví vás fyzika? Pochybuju. My na ní máme úchyla, co dává jedničky jen když máš výstřih. My už z něj s B. máme jenom srandu a fyziku si tím pádem užíváme. Sice to občas odnese index a jeho stránka je pošpiněna další poznámkou, ale to už je teď jedno ne? :D Dneska učitelovi extrééémně šiblo a "vyzkoušel" 11 lidí, že jo BaruSh a McClurry? x) Mezitim jsme se s B. nudily, tak jsme hrály piškvorky. Ten blb si toho pak všimnul a prohlásil: "Vy tam jako hrajete piškvorky?" On mu trochu přeskakuje hlas, takže jsme se dusily smíchy, ale naštěstí nás jenom na hodinu rozsadil xDD, což mu stejně moc nepomohlo protože jsme najely na smsky a rušily jeho nesmyslný mumlání u tabule pořád. Mno, :D!
.
Adios, za hoďku přijdu s novým účesem, Andull

HTC Desire C (Golf) ♥

5. června 2012 v 11:37 | Andull
Můj budoucí mobil, teda doufám:D Mám ho dostat k narozkám za měsíc ♥. Dneska jedu k babi, tk tu nebudu a ve středu asi taky ne...

DIARY 4TH OF JUNE: Time to change

4. června 2012 v 17:13 | Andull
Víte, já a moje postel se velmi milujeme, ale budík má něco proti našemu vztahu.
.
Áno, dnes mě budík opravdu naštval :DD A nejen on. Hezky pomalu se vrátíme k včerejšímu večeru. :// Hlas ČeskoSlovenska. Jsem fanynka - závislačka (vyberte si) Aničky Veselovské. Nechci nijak urazit fanoušky Ivanny Bagové, ale hlas jako Ivanna má tisíce holek. Anička je originál a 100% ji bude poslouchat mnohem víc lidí a už se moc těšim na její CD :).
.
Já si při vyhlášení málem umačkám palce a při řvaní "Aničkáááá, Aničkáááá...!" vyřvala hlasivky, tkže odteď nemám jméno Ivanna Bagová. A pakjsem se zadusila koláčem. Mamka se po vyhlášení na televizi vražedně podívala, vypnula jí a beze slova odešla, tkže myslim že byla taky fanynka Aničký :DD!
Tak jo, já pádim na flétnu x) Andull

EDIT 22:05 - první 100 návštěv! ♥!! :)!!
.

DIARY 29TH OF MAY: I ♥ shopping

29. května 2012 v 16:17 | Andull
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zkuste mi nakecat, že květen je čas lásky. Ne vážně. Láska k bližnímu svému mojí mámě asi nic něříká? (vysvětlím později):D A o klucích ani nemluvim, to obstarává BaruShe, viď ;)? Fajn, až vám popíšu minulé dny asi budete mít dost =D!
-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Sobota: Byli jsme na chatě, což samo o sobě přináší spoooustu zábavy. Ale můj milovanej (berte to jako ironii) bratříček se rozhodl že půjdeme k rybníku. Ok, sluníčko svítí, budu se opalovat - zněl původně můj plán. Přijdem, je krásně. Bratr je nadšenej a jde si hrát s lodí na vysílačku. Já se spokojeně natáhnu na plážičku a chytám bronz, než mě bratříček nadšeně vyruší že okolo nás plují hejna pulců. Než mi došlo co je pulec už mě brácha tahal z plážičky na molo, kde se hemžily černé skvrny. Každá černá skvrna se skládala asi z dvaceti pulců. V tu chvíli se ve mě probudil lovec. Žádný pulec si nemohl být jistý jestli v příští minutě neskončí v kelímku (kterej jsem po cestě jen tak náááhodou našla ;). Ale vzhledem k tomu že byl kelímek děravej to nebylo moc slavný, ty parchanti vždy vyskočili. Ten den jsem to vzdala.
-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Neděle: Rozhodla jsem se nic neponechat náhodě. Ráno jsem se vybavila pěti kelímkama a jednim kýblem na pozorování k rybníku znova. A ty hajzlové pulci tam nebyli. Ale já, lovec, jsem se nevzdala. Šla jsem po břehu (přes pozemek nějakých cizích chatek :D) na druhou plážičku, sedla jsem si na šutr a jako správný lovec čekala. Ha! V písečku se něco mihlo (jedna z mnoha výhod prozatímně neznečištěné vody - vydíš i to co se děje na dně). Pomalu vyrážím na lov. S kelímkem v ruce přejíždím očima hladinu a čekám na vhodnou příležitost. A ten pablb mi tam naplul skoro sám. První. Podobným způsobem pochytám další tři (při jednom pokusu málem zahučim do vody), načež se s bráchou rozhodnem že už půjdem. V tu chvíli ale uvidim pulce, trefa, a oba s bratrem zařvem: "Mám ho!" :D Když je chceme přelejt do kyblíku, všimnu si že ze dna bráchova kelímku se třepotá pulčí ocásek (důvod = vzali jsme si kelímky po mamčině zahradničení, které měly zespodu malou nepodstatnou dirku). Chvilku na něj divně civim , než bráchu upozornim že pulec neni úplně ok. Chudáčka přelejem do kýble a máme 5 pulců. Už jsem skoro profesionál;)
-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Pondělí: Nic zajímavýho.
-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Úterý: Mamka zjistila že mám čtyřku z prp. Myslela jsem že mě přerazí vejpůl, ale naštěstí to vzala relativně (!) s klidem. Ale měla jsem slíbený nákupy, tkže jsme se vydaly na Shopping Jih. C&A - džínový šortky. Deichmann - sandálky, Kik - kraťasy na ven, Gate - sluneční brýle. Jsem spokojená a jdu se spokojeně napapat, s psaním článků my vždycky vyhládne :D!
-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Andull
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIARY 25TH OF MAY: I am not perfect

25. května 2012 v 21:31 | Andull
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miluju středy. Tentokrát si nevymejšlim.
Aby bylo jasno, celý tři dny od pondělí do středy jsme měli zkrácenou výuku na čtyři hodiny -> začínám milovat maturity. Tím pádem nám nejtěžší předměty odpadly. A teď k těm "příjemnějším" věcem. Ve středu jsme měly s holkama vystoupení se zumbou. Měli jsme naprosto boží oblečení (neonově růžový tílko, modrej klobouk s flitrama ÁÁÁÁ:D), sice maličkou ulítlý, ale fájn xD. No ale když jsme s kámoškou vešky dovnitř, najednou jsme se začaly cítit jako amatéři (čím to? :D). Kromě nás tam byly i závodní týmy co dělaj StepAerobic a další věci na jaký jsem poleno. Tak jsem chvíli přemejšlela kam se mám jít zahrabat a nakonec jsem se odhodlala se jít koukat na profesionály. (Říkala jsem že to tílko bylo hodně těsný?). Byly jsme až 24, takže jsem měla mraaky času. Navíc se B. (kámoška) někam vypařila, tk jsme jí s další kámoškou hledaly a ona se jen tak šla projít jako:D! Cestou narazila na jednu ***(nechci bejt sprostá) ;) z naší třídy takže jsme se pozbytek pobytu na vystoupení modlily aby tam nepřišla. A když už konečně na to vystoupení došlo, byl to jedním slovem trapas. Nejspíš tím že jsme tam byly holky ze skupin tří instruktorek takže každá to uměla jinak. Maglajz. Natěstí jsem to měla rychle za sebou a můj milovanej klobouček (kvůli němu jsem tam taky šla žejo;) byl doma. Čtvrtek byl nuda, takže ho přeskočim.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnešek byl megadivnej. Vstala jsem o půl hodiny dřív, pak jsem se učila (!!) na bižuli, kterou jsem stejně pak po**, zatímco na fyziku jsem se ani nepodívala a budu mít asi za jedna. Poslední hodina ->> tělák. Naše velmi prapodivná učitelka se rozhodla že poběžíme kilometr. Pro někoho kdo chodí na atletiku to asi neni tak hrozný ale já jsem málem chcípla. A stejně jsem byla předposlední. Nejlepší to uběhla G., kteá byla o kolečko přede mnou! :D Ale aspoň něco dobrýho ze dneška je -> dostala jsem hned 4 jedničky (děják, zemák, chemie, občanka) tákže asi půjdem s mamkou nakupovat botičký ♥!!
Jestli vás dneska ten článek nebavil, buďte v klidu, mě taky ne. Navíc je megadlouhej takže ho nikdo nebude číst. No jo, nějak ten čas holt zabít musim.:D
+ Víkend jsem na chatě;)
Andull
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIARY 21TH OF MAY: Crazy day of the century

21. května 2012 v 20:38 | Andull
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miluju pondělky! Né, dělám si srandu, samozřejmě.
Ráno. Budík pípá 6:50. Típnu ho, převalím se na bok a pokračuji ve svém rozjímání o něm. Další protivný bzukot se ozve za deset minut, to jest 7:00. Pomalu otevřu oči a doufám že je to sen. Takový štěstí samozřejmě nemám, máma mi asi pořídila předplatný průšvihů na celej život. Tohle chce pořádnej sprint. Pravděpodobně jsem dala rekord v přeběhnutí chodby ke koupelně. Cestou jsem zjistila, že kartáček mám v horní koupelně. RETURN. Mezitím se na sebe snažím navlíknou první hadry, který mi přišly pod ruku, což bylo tílko. Měla jsem pořádný štěstí že dneska bylo horko. Potom jsem se v koupelně snažila aspoň trochu nalíčit, na což brácha konstatoval že si patlám Volume. Ignorovat ho je naštěstí snadný. Hodím do sebe misku s cornflekama (říkejte si tomu jak chcete :D) a pádím na autobus. Doběhnu na zastávku a ten *** má deset minut spoždění! Kvůli němu jsem pak ve škole chcípala hlady, protože jsem toho moc sníst nestihla. Ale naštěstí jsem dneska měli vyjímečně jenom 4 hodiny, tkže docela pohoda. Třetí hodina ->> tělocvik ->> šli jsme ven ->> chcípám vedrem ->> podle učitelky jsem mimoň. Crr. Matika. Test. Už vidim 5-. :)) Přijdu domu, natáhnu se a spim a spim a spim a zaspim flétnu. Máma si toho naštěstí všimne až večer, tkže se zejtra půjdu do ZUŠ omluvit. Uf, to bude totální ztrapnění. A jakej den jste měli vy? :)) Andull
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT 20:57 - Objevila jsem lak od miss sporty kterej uschne zhruba za 5 sekund! To je dost praktický, zvlášť když se rozhodneš strávit dovolenou v člověkem nědotčené přírodě, aby si tě náhodou někdo s tou místní zvěří nespletl:DD
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
593520_large
 
 

Reklama